Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD 86--13785498142 dgcartonmachine@163.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy

 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
 • Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy
Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Firma Handlowa

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Kingsun

 • Ilość pracowników

  100~120

 • Coroczne wyprzedaże

  3000000-5000000

 • Rok założenia

  2012

 • pc Export

  50% - 60%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--13785498142

Wprowadzenie

Hebei Jinguang Packing Machine Co.Limited to profesjonalny sprzęt do drukowania na tekturze falistej i powiązane maszyny do produkcji kartonu od ponad dziesięciu lat.Nasza firma znajduje się w części przemysłowej Lisiwei, w prowincji Hebei w Dongguang. maszyna do sztancowania (simiauto, automatyczna) .Średnia szybkobieżna linia do produkcji tektury falistej, automatyczna sklejarka, zszywarka, laminator fletowy, krajarka z cienkim ostrzem, maszyna do dzielenia, automatyczna maszyna montażowa, bindownica i tak dalej.

Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 0

Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 1Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 2Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 3Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 4Chiny Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD profil firmy 5

Historia

Od momentu założenia firmy w 2012 roku, nasze produkty nie tylko dobrze sprzedają rynek krajowy, ale także zyskują wiele doświadczeń eksportowych. Nasze produkty eksportowane do Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i tak dalej. Nasza jakość produktów i pozycja kredytowa przedsiębiorstw jest zatwierdzona przez naszych klientów w domu i na pokładzie.

Usługa

Będziemy służyć każdemu klientowi z najbardziej szczerą obsługą i najlepszą jakością.

Usługa przedsprzedażna

1. Przed zakupem urządzenia zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, aby komunikować się z Tobą i poważnie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, 24-godzinny serwis online.

Instalacja i debugowanie

2. Jeśli zajdzie potrzeba zainstalowania i debugowania, kupujący musi ponieść koszt przelotu, zakwaterowania, wizy i wynagrodzenia inżyniera.

Gwarancja i konserwacja sprzętu

3. Okres gwarancji na nasze urządzenia wynosi jeden rok, problemy pojawiają się z powodu samej maszyny, a akcesoria są dostarczane bezpłatnie (z wyjątkiem części zużywających się).


4. Poza okresem gwarancyjnym firma oferuje usługi dożywotnio płatne.

5. Silnik części mocy musi zmienić olej w czasie na rok lub mniej, aby zapewnić optymalną pracę silnika i zmniejszyć straty wewnętrzne, wyłączyć zasilanie w czasie po zużyciu urządzenia, wyczyścić sprzęt regularnie.

6. Kiedy urządzenie musi być konserwowane lub naprawiane, obsługiwane przez specjalistę lub skontaktuj się z producentem sprzętu, aby wysłać specjalistę do sprawdzenia naprawy.

Dostarczyć towary

7. Czas dostawy wynosi zwykle około 30-50 dni. Jeśli masz specjalne wymagania, możesz negocjować z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania.

Nasz zespół

Nasza firma posiada zespół obsługi klienta z bogatym doświadczeniem i profesjonalną siłą obsługi technicznej oraz znakomitą technologią.